Оновлення

Оновлення за 03 травня 2022 року

Оновлення за 03 травня 2022 року

Dotsenko Oleg -
Number of replies: 0

За останній період у Сервісі відбулись такі оновлення:

✅ оновлено теоретичний матеріал курсу "Цивільне право України" у відповідних підтемах (додано нову інформацію, змінено частину навчального матеріалу тощо). Теоретичні матеріали курсу "Цивільне право України" приведено у відповідність із Програмою ЄФВВ з права 2022 та відповідно до останніх змін до законодавства України.

✅ оновлено теоретичний матеріал курсу "Цивільне процесуальне право України" у відповідних підтемах (додано нову інформацію, зміненено структуру деяких тем, змінено частину навчального матеріалу тощо). Теоретичні матеріали курсу  "Цивільне процесуальне право України" приведено у відповідність із Програмою ЄФВВ з права 2022 та відповідно до останніх змін до законодавства України.

✅ оновлено теоретичний матеріал курсу "Кримінальне процесуальне право України" у відповідних підтемах (додано нову інформацію, змінено частину навчального матеріалу тощо). Теоретичні матеріали курсу  "Кримінальне процесуальне право України" приведено у відповідність із Програмою ЄФВВ  з права 2022 та відповідно до останніх змін до законодавства України.

Більш детальну інформацію щодо оновлень можна побачити на сторінках відповідних курсів.